+90(212)2383068

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Sözgen Çelik Kapı

Kapınıza kim gelirse gelsin, güvende olduğunuzu bilsin.

Sözgen Çelik Kapı olarak yeni ve emin adımlarla girdiğimiz bu sektörde amacımız; Siz Kıymetli Müşterilerimize istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda her zaman kaliteli, şık ve modern tasarımları en uygun ve eksiksiz şekilde sunabilmektir.

 

Bayisi olduğumuz Kapı Firrmamız 1984 yılında Eski Sanayi Bölgesinde 350 m2 alanda kurumuş ve 1993 yılına kadar mobilya üretimi yapmıştır. Bu tarihden itibaren Çelik Kapı Ahşaplarını üretmiş ve Pazarlamış, daha sonra da 1998 yılının ikinci yarısında Çelik Kapı üretimine başlamıştır.

 

Halen Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimiyle yurt içinde 200 noktaya, yurt dışında Avrupa Birliği Ülkelerine pazarlama ve satış faaliyetleride bulunarak her geçen gün yenilikleri ile büyümeyi ve siz değerli müşterilerimizin de katkları ve destekleriyle KALİTE çıtasını yükselterek ilk olmayı hedeflemektedir.

 

Üretimde olan Çelik Kapılar; Ekonomik Seriler, Standart Seriler, Lüks Panel Seriler ve Projeye Özel Kapılar olmak üzere 4 ana başlıkta toplanmaktadır. Kataloglarımızdan ve Web sitemizden bu kapılarımıza ait detaylı bilgileri ve modelleri bulabilirsiniz.

 

Standart ölçülerimiz 90×200-18/26 dır. Yine bu ölçü dışında da istenilen ebatta ve özellikte kapı siparişleriniz alınarak en kısa sürede isteğinize cevap verilmektedir

 

Ürünlerimizin tamamı TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

 

Güvenliğin ve estetiğin en üst düzeyde tutulduğu kapılarımızda model, renk ve aksesuar seçenekleri oldukça fazladır.

 

Profesyonel ekibimizle Satış ve Montaj sonrasında doğabilecek her türlü sorununuzda yanınızda oldumuzu bilmenizi isteriz.

 

Ürünlerimizden en iyi performansı alabilmenizi umar,

 

Hayırlı ve Bol Kazançlı günler dileriz…